Депутати от ГЕРБ Сливен в 41-то Народно събрание

  ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА

Дата на раждане : 09/06/1972 Сливен, България
Професия: икономист;
Езици: английски;
Семейно положение: неомъжена;
Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
Избирателен район: 21-СЛИВЕН;
Участие в предишно НС:
E-mail: desislava.taneva@parliament.bg





ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕЙНОСТ
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 14/07/2009 - до момента
Комисия по земеделието и горите
председател 29/07/2009 - до момента
Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове
зам.-председател 29/07/2009 - 09/11/2011
Група за приятелство България - Австралия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Италия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Русия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Филипини
зам.-председател 23/10/2009 - до момента

ВНЕСЕНИ ЗАКОНОПРОЕКТИ

  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за данъците върху доходите на физическите лица
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за лова и опазване на дивеча
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за подпомагане на земеделските производители
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за собствеността и ползването на земеделските земи
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за собствеността и ползването на земеделските земи
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за храните
  • Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България
  • Проект на Изборен кодекс


  ДИАН ТОДОРОВ ЧЕРВЕНКОНДЕВ

Дата на раждане : 08/06/1971 Сливен, България
Професия: икономист;
Езици: английски;руски;
Семейно положение: женен;
Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
Избирателен район: 21-СЛИВЕН;
Участие в предишно НС:
E-mail: dian.chervenkondev@parliament.bg






ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕЙНОСТ
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 14/07/2009 - до момента
Комисия по бюджет и финанси
член 29/07/2009 - до момента
Комисия по икономическата политика, енергетика и туризъм
член 30/07/2009 - до момента
Група за приятелство България - Бразилия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Китай
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Русия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Република Южна Африка
зам.-председател 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Япония
член 23/10/2009 - до момента

ВНЕСЕНИ ЗАКОНОПРОЕКТИ

  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за енергетиката
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за енергията от възобновяеми източници
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за Комисията за финансов надзор
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за кредитните институции
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за приватизация и следприватизационен контрол
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за приватизация и следприватизационен контрол
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за радиото и телевизията
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за стоковите борси и тържища
  • Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България
  • Законопроект за Сметната палата
  • Проект на Изборен кодекс


  МАРИЯНА ПЕТРОВА ИВАНОВА - НИКОЛОВА

Дата на раждане : 03/09/1973 Нова Загора, България
Професия: юрист;икономист;
Езици: английски;руски;
Семейно положение: омъжена;
Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
Избирателен район: 21-СЛИВЕН;
член на Комисията по земеделие и гори в НС

  ЮЛИАНА ГЕНЧЕВА КОЛЕВА

Народен представител от ПП ГЕРБ Сливен от 2009 до 2012г. Настоящ член на ВСС

Дата на раждане : 30/04/1958 Сливен, България
Професия: юрист;
Езици: английски;френски;
Семейно положение: омъжена;
Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
Избирателен район: 21-СЛИВЕН;
Участие в предишно НС:
E-mail: yuliana.koleva@parliament.bg



ПАРЛАМЕНТАРНА ДЕЙНОСТ
41-о Народно събрание
член 14/07/2009 - до момента
Парламентарна група на ПП ГЕРБ
член 14/07/2009 - до момента
Комисия по земеделието и горите
член 29/07/2009 - до момента
Комисия по правни въпроси
член 29/07/2009 - до момента
Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание
член 14/07/2009 - 21/07/2009
Временна комисия за обсъждане на Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България, вх. № 154-01-50, внесен на 26 май 2011 година от група народни представители
член 01/06/2011 - до момента
Временна комисия по Правилника за организацията и дейността на Народното събрание
член 16/07/2009 - 21/07/2009
Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на франкофонията
член 04/09/2009 - до момента
Постоянна делегация на Народното събрание в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа
заместващ представител 11/01/2012 - до момента
Група за приятелство България - Азербайджан
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Алжир
зам.-председател 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Беларус
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Гватемала
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Грузия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Естония
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Индонезия
зам.-председател 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Йордания
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Португалия
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Турция
зам.-председател 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Република Южна Африка
член 23/10/2009 - до момента
Група за приятелство България - Франция
председател 23/10/2009 - до момента

ВНЕСЕНИ ЗАКОНОПРОЕКТИ

  • Законопроект за допълнение на Закона за търговския регистър
  • Законопроект за изменение и допълнение на Гражданския процесуален кодекс
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за нотариусите и нотариалната дейност
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за подпомагане на земеделските производители
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за преброяване на населението и жилищния фонд в Република България през 2011 г.
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за прякото участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление
  • Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт
  • Законопроект за изменение и допълнение на Конституцията на Република България
  • Законопроект за изменение и допълнение на Наказателно-процесуалния кодекс
  • Законопроект за изменение и допълнение на Търговския закон
  • Проект на Изборен кодекс


 

Copyright © 2008-2017 ПП ГЕРБ - Сливен | RSS емисия | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Людмила Калъпчиева | Програмиране и SEO от Христо Друмев