Десислава Танева връчи наградите на победителите в тенис-турнир в Сливен

09.09.2013 / 12:52

Народният представител от ПП ГЕРБ-Сливен Десислава Танева връчи наградите на победителите в тенис-турнира за смесени двойки “Болярка Къп 2013”. Състезанието е един от най-масовите и силни любителски тенис-турнири в страната.

13-тото издание на „Болярка Къп 2013” спечелиха Антон Костов / Нова Загора / и Антоанета Маркова / Казанлък /. На второ място са Силвия Никова и Йордан Ников от Сливен. Трети се класираха двойките Зорница и Цветан Цонкови от Сливен и Петър Радушев /Варна/ и Радост Стефанова /София/.

В традиционния тенис-турнир тази година участваха 56 двойки от Варна, Бургас, Шумен, Нова Загора, Казанлък, Стара Загора, София, Димитровград, Търговище, Ямбол, Пловдив и Сливен. Турнирът се проведе от 6 до 8 септември на двете бази в Сливен - на тенис-клуб “Сливен 92” в Градската градина и на спортната база на “Спорт палас”. Тенис турнирът се провежда под патронажа на Десислава Танева.