Стефан Радев награди победителите в турнирите по стрийтбол и футбол

---
12.09.2015 / 15:58

МГЕРБ-Сливен организира днес два спортни турнира –по стрийтбол и футбол на малки вратички. Кандидатът за кмет на Сливен Стефан Радев връчи наградите на победителите, като благодари на всички участници и пожела успехи в бъдещи състезания. Първо място в турнира по футбол, в който се включиха 12 отбора, спечели „Атлетико”. Втори – „Синя Дружба”, трети се класираха „Нострадамусите”, а четвъртото място заеха ”Чарлийските тигри”.

В турнира по стрийтбол участваха 11 отбора, разделени в три групи – две на момчетата и една на момичетата. При момчетата до 17 години купата спечелиха „Тройна заплаха”. Първенец при момчета над 17 години е отборът на Ямбол. При момичетата първи са „Зайците”.

Двата турнира са част от спортния календар на МГЕРБ-Сливен и се провеждат всяка година.